Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 1
 Görüntüleme 51
 İndirme 15
TIME MANAGEMENT AND ITS IMPLEMENTATION AT PRODUCTION COMPANIES
2017
Dergi:  
Baltic Journal of Economic Studies
Yazar:  
Özet:

The purpose and objectives. Time management is still not a very popular element in many enterprises, while its implementation significantly increases staff productivity and, ultimately, the effectiveness of the company. For this reason, the purpose of the article is to promote time management in a business environment by providing specific tools, principles, methods and systems, and to show its importance to the company and describe the influence of time management for the enterprise. Methods. The study used a generalization, systematization, empirical research, systematic and logical approach to the development of theoretical and methodological provisions for instrumental support management performance of the industrial enterprise. Results. Time management is one of the most important strategic tools of the modern manager. It can help both existing companies and companies that are just launched (the project). Practical implications. The current goal of time management as a mechanism to improve the efficiency of the company. Value/originality. To implement it, the company offered a popular time management system, allowing the company to increase the effectiveness of its activities.

Anahtar Kelimeler:

0
2017
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler


Baltic Journal of Economic Studies

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 1.127
Atıf : 177
2023 Impact/Etki : 0.012
Baltic Journal of Economic Studies