Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 37
 İndirme 17
HEURISTIC MODEL OF TAXPAYER BEHAVIOUR: THEORY AND METHODOLOGY
2012
Dergi:  
International Journal of Social Sciences and Humanity Studies
Yazar:  
Özet:

The article concerns with the subject of studying economic behavior of taxpayers with application of agent-based and heuristic approach. It provides possibility to simulate changes in the shadow sector of economy based on evaluation of probable irrational response by economic agents to potential changes in the tax, financial and economic policies with regard to interaction between agents. The methodology and particularities of approaches implementation are described in the article

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Social Sciences and Humanity Studies

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 390
Atıf : 151
International Journal of Social Sciences and Humanity Studies