Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 39
 İndirme 1
Surgical Management In Patients With Bisphosphonate-related Osteonecrosis Of The Jaw: Four Cases
2014
Dergi:  
Cumhuriyet Dental Journal
Yazar:  
Özet:

Bisphosphonates, which have been introduced into medicine in the early 1990’s, is now being used succesfully for treatment of primary osteolitic bone diseases such as metastathic diseases, multipl myeloma, paget disease, hypercalsemia in malingnancies and management of pain occuring in these bone pathologies. Their half-life in circulation is very short, but they can stay for years in bone tissue. On the other hand, reports about bisphosphonate-related osteonecrosis of the jaw has been increasingly published recently. In this case report, bisphosphonate-related  osteonecrosis of the jaw and treatment modalities has been evaluated in four cases.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Cumhuriyet Dental Journal

Alan :   Sağlık Bilimleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 716
Atıf : 333
© 2015-2024 Sobiad Atıf Dizini