Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 46
 İndirme 28
The Place Of Cooperation In The Region Food Provision
2009
Dergi:  
RUDN JOURNAL OF AGRONOMY AND ANIMAL INDUSTRIES
Yazar:  
Özet:

One of the most real and effective way to provide stable growth of agrarian production in private plots and farm plots and creation of correspondent infrastructure is the development of all forms of cooperation in the region. Herewith the background of the start capital of cooperation might be material and technical base of consumer cooperation. Specifically consumer cooperation and also agricultural consumer cooperatives can be suppliers of services to the private plots. Within the limits of national project «Agribusiness development» realization cooperation organizations are able to organize and render zoo veterinary services, technical and engineering services, information and consulting services to agrarian producers to provide processing and selling of produced products.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


RUDN JOURNAL OF AGRONOMY AND ANIMAL INDUSTRIES

Alan :   Fen Bilimleri ve Matematik; Ziraat, Orman ve Su Ürünleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 685
Atıf : 56
© 2015-2024 Sobiad Atıf Dizini