Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
3

İNDİRME
1

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
PERİODONTOLOJİDE BOR

2013 - Mehmet SAĞLAM,Serhat KÖSEOĞLU,Şükrü ENHOŞ -

Özet:It is known that boron is an essential element for humans and animals. Boron play important roles in many life processes including embryogenesis, bone growth and maintenance, immune function and psychomotor skills. However, it is indicated that boron compounds have bacteriostatic, bacteriocidal, fungistatic, fungicidal and antiviral effects. The antibacterial property and known effects of boron on bone metabolism and immune responseresearchers dealing with periodontics. In the near future, the use of boron-containing agents in periodontology will be considered

Anahtar Kelime:antiinflammatory, antibacterialBoron, periodontology

Bu Yayına Atıf Yapanlar