Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 4
Talim ve Terbiye Kurulunda Program Geliştirme Çalışmaları (1946-1973)
2022
Dergi:  
Takvim-i Vekayi
Yazar:  
Özet:

Milli Eğitim Bakanlığının önemli bir karar organı olarak 1926’dan itibaren görev yapan Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Türk Milli Eğitimine yön veren kurumların başın yer alır. Bu çalışma başkanlığın 1946 yılından 1973 yılına kadar program geliştirme alanında yaptığı çalışmaları izah etmek üzere hazırlanmıştır.

Anahtar Kelimeler:

Program Development Works At The Board Of Education and Discipline (1946-1973)
2022
Dergi:  
Takvim-i Vekayi
Yazar:  
Özet:

The President of Board of Education and Discipline, which has been working as an important decision-making body of the Ministry of National Education since 1926, takes place at the beginning of instutions, dominating the Turkish National Education. This study was prepared to explain the work the Ministry had done in the field of program development from 1946 to 1973.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler