Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 12
 İndirme 1
Mean Reversion Lessens Mean Blur: Evidence From The S&p Composite Index
2023
Dergi:  
International Journal of Financial Studies
Yazar:  
Özet:

: This study makes use of a very long time series of the S&P Composite Index, checking once more that the rates of return benefit from aggregational normality. It performs unit root tests as well as elementary statistical tests that take advantage of normality. It finds that mean blur is not consistent with the hypothesis of random walk with constant parameters, because the means of the annual real rates of linear return can be estimated as usual. It gives further evidence that the rates of return on the S&P Composite Index are mean-reverting.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


International Journal of Financial Studies

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 647
Atıf : 325
2022 Impact/Etki : 0.072
Quarter
Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler Temel Alanı
Q4
435/509

International Journal of Financial Studies