Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 28
İndirme 6
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Öğrencilerin Uzaktan Öğrenmeye Ilişkin Algı ve Tutumlarının Değerlendirilmesi
Yazar:  
Yıl:  
2020
Özet:

In this study; social availability levels, learning styles, attitudes towards e-learning, online learning community feelings, system perspectives, gender, age group, marital status, education program, class, and school preferences were examined. The research was carried out through a questionnaire as a result of the voluntary participation of 123 distance education students enrolled in Isparta University of Applied Sciences Distance Education Vocational School, studying in different departments. The data obtained from students were analyzed using statistical analysis methods.

Anahtar Kelimeler:

Distance education, e-Learning, learning style, online learning

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler