Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 2
İndirme 1
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Consolidating Democracy In Kosovo: The Effective Functioning Of Basic Institutions
Yazar:  
Yıl:  
2021
Özet:

A democracy is considered to be consolidated when no major political grouping attempts to overthrow the democratic regime or promote violence in order to seize any part of the territory from the existing state. Democracy becomes 'the only game on the town’ even when the state faces economic and political difficulties and challenges, all political groups believe and seek to find a solution within the constitutional order and democratic procedures. Namely, before any situation and difficulty in the state, the political forces in the country do not seek to solve problems by undemocratic means.

Anahtar Kelimeler:

Consolidation of Democracy, Assembly, President, Prime Minister, Kosovo.

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler