Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 24
 İndirme 3
 ASOS İndeks 1
Unusual Cause Of Intestinal Obstruction
2020
Yazar:  
Özet:

Acute adult intestinal invagination is rare and often secondary to an organic lesion. It accounts for less than 5% of AIOs in adults. Grelic invagination on polyp is exceptional. We report a case of grelo-grelic polyp invagination in a 19-year-old male. The clinical presentation was that of an occlusive syndrome. The abdominal scanner confirmed the occlusion, specified its seat. The procedure consisted of a resection of 12 cm with the invagination collar and termino-terminal anastomosis. The anatomopathological examination confirmed the diagnosis of a benign tubular adenoma type tumour in low-grade dysplasia.       

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler