Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 15
 İndirme 1
Solitary Peripheral Osteoma Of The Mandible: A Case Report
2021
Yazar:  
Özet:

Osteomas are benign, slow growing oestrogenic tumours. They are often occurring in the craniofacial bones but rarely originate from the mandible. Osteomas have three varieties as central, peripheral and extra skeletal. Central and peripheral osteomas are often seen in the facial bones. Peripheral osteoma often located in the frontal, ethmoid and maxillary sinus, but rarely occurs in the jaws. Usually they are asymptomatic and discovered incidentally during radiological and clinical examinations. Osteomas are characterized with well-defined, rounded or oval radiopaque mass in the computed tomography. Herein, we report a rare case of peripheral osteoma of the lower part of the mandible in a 21-year-old male with radiologic and pathologic findings.

Anahtar Kelimeler:

Null
2021
Yazar:  
Özet:

null

0
2021
Yazar:  

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler