Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 3
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Spor Bilimleri 1. Ulusal Sempozyumu ile Ilgili Izlenimler
Yazar:  
Yıl:  
1990
Özet:

Sempozyumla ilgili izlenim ve düşüncelerimi belirtmeden önce karşılaştığım ve beni içtenlikle duygulandıran iki olaya değinmek istiyorum. Bunlardan birincisi, beden eğitimi öğretmenleri gibi, yurdumuzda pek önemsenmeyen bir meslek grubunun, sesini duyurmak ve niteliğini kanıtlamak üzere yayınladığı, SPOR BİLİM adlı dergi ile tanışmak oldu. Meslek mensupları derneğinin yayın organı olarak ilk sayısı Mart 1990’da çıkan ve sempozyum vesilesiyle ilgililere dağıtılan dergide, hemen ilk bakışta, gerçekleşmesinde dernek başkanı sevgili Orhan A. Okay ve arkadaşlarının yorulmak bilmez çabalarını saptamak mümkün oldu.

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler