Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
17

İNDİRME
13

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
ATYPICAL CHEST PAIN: A CASE REPORT.

2017 - Nairuti Sheth, Hiteshri Yagnik, M. T. Savaliya, Manan Shah. -

Özet:Bu çalışmanın özet bilgisi mevcut değildir.

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Benzer Makaleler
Tanya Daga, Vipul Ch,ra, Anas Malik.
Seçkin ŞENIŞIK Atatürk Eğitim,Araştırma Hastanesi, Spor Hekimliği Bölümü, İzmir 3015 1965 Öz Öz (English) Tam Metin PDF Benzer Makaleler Yazar ile İletişim Editör ile İletişim 2011, Cilt 46, Sayı 1 Önceki Sayı Sonraki Sayı Yayın Kurulu Makaleler Yazar Dizini Konu Dizini RSS Beslemesi KATEGORİLER Araştırma Makalesi Olgu Sunumu Bu eser Creative Commons Atıf,GayriTicari,Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.
Seçkin ŞENIŞIK Atatürk Eğitim,Araştırma Hastanesi, Spor Hekimliği Bölümü, İzmir 2846 1911 Öz Öz (English) Tam Metin PDF Benzer Makaleler Yazar ile İletişim Editör ile İletişim 2011, Cilt 46, Sayı 1 Önceki Sayı Sonraki Sayı Yayın Kurulu Makaleler Yazar Dizini Konu Dizini RSS Beslemesi KATEGORİLER Araştırma Makalesi Olgu Sunumu Bu eser Creative Commons Atıf,GayriTicari,Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.
Erdem Değirmenci, Zafer Orhan, Zafer Özel