Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 6
 Görüntüleme 28
 İndirme 15
Helal Endüstrisine Global Yaklaşım
2017
Dergi:  
Asos Journal
Yazar:  
Özet:

Ülkemizde ve dünyada hızla gelişen ve etki alanını sürekli arttıran helal endüstrisi, hem ekonomik hem de sosyal bir fayda potansiyeline sahiptir. Bu açıdan helal endüstrisini iş dünyası yakından takip etmektedir. Bu kapsamda önemli sektörlerden olan gıda sektörü, helal gıda kavramı ile helal endüstrisine katkıda bulunmaktadır. Dünyada helal endüstrisinin ekonomik büyüklüğünün 2019 yılında 3.7 Trilyon dolar olması ön görülmektedir. Bu açıdan helal endüstrisine ülkemizin yapacağı her katkı doğrudan ülkemiz ekonomisine önemli getiriler sağlayacaktır. Bu çalışmada, helal endüstrisine global bir yaklaşım amaçlanmıştır.

Anahtar Kelimeler:

Global Approach To Halal Industry
2017
Dergi:  
Asos Journal
Yazar:  
Özet:

the halal industry, which is rapidly developing and continuously increasing its domain in our country and the world, has both economic and social benefit potential, in this respect, follows the business world closely in this respect, the food sector from important sectors contributes to the halal industry with the concept of halal food, the economic size of the halal industry in 2019 is considered to be 37 trillion dollars, in this respect, every contribution of our country will directly provide significant returns to the economy of our country, in this study, a global approach to the halal industry is intended

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler