Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
ATIF SAYISI
44

GÖRÜNTÜLEME
42

İNDİRME
35

SESLİ DİNLEME
2
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
İSLAMSIZ DÜNYA

2019 - Mehmet Bayır -

Özet:Graham Fuller, CİA Ortadoğu masası şefliği yapmış emekli bir devlet adamı, tarih profesörü ve siyaset bilimcidir. Fuller’in İslamiyet, Ortadoğu ve Türkiye hakkında yayımlanmış birçok çalışmasında bu meselelere olan vukufiyeti ve bilgisinin derinliğini görmek mümkündür. Bu çalışmada, Graham Fuller’in “İslamsız Dünya” adlı eseri incelenerek, analitik bir değerlendirmeye tabi tutulacaktır . 

Anahtar Kelime:Doğu, Batı, Doğu Hıristiyanlığı, Batı Hıristiyanlığı

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız Kampüs Dışı Erişim için buraya tıklayarak kurumsal E-Mail adresinizi girebilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresinize gelen kod ile Sobiad'a kurum dışından giriş yapabilirsiniz.