Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Atıf Sayısı 6
Görüntüleme 74
İndirme 42
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Uzaktan Eğitim Öğrencilerinin Öğrenme Stilleri: Trakya Üniversitesi Örneği
Yazar:  
Yıl:  
2013
Özet:

This research aims to determine the learning styles of Trakya University Tunca Vocational School distance education students and the impact of their learning styles upon some variables such as gender, age, class-level and the type of program that has been enrolled. This study has been carried out with 311 distance education students during the spring semester of 2010-2011 academic year. Kolb Learning Style Inventory III (KLSI-III) was used in order to determine learning styles of the students. In order to evaluate the obtained data, frequency, percentage, standard deviation and chi square statistical tests were used. The research results demonstrated that the distance education students mainly have Converging and Assimilating learning styles and the learning style preferences of distance education students were not changed according to the gender, age, class level and enrolled program type variables

Anahtar Kelimeler:

learning style, distance education, gender, age, class level

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler