Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
ATIF SAYISI
3

GÖRÜNTÜLEME
20

İNDİRME
18

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
OLAĞANÜSTÜ DURUM HABERCILIĞININ ATATÜRK HAVALIMANI TERÖR EYLEMI ÜZERINDEN İNCELENMESI

2017 - KAMURAN DEĞER -

Özet:It plays an active role in creating the psychology and reflexes along with the exceptional cases in other words, the perception of the attitude taken by the community newspapers in the social about the news of the terrorist attacks can be reflected as an example of the social crisis that Is it the sense of intensity or density of information is locked on the question. Airport in research Considering Hürriyet, Cumhuriyet, Sabah and Yeni Şafak Newspaper news was analyzed by content analysis on the website. Being the density information of terrorist news during analysis is feeling density, the ideology they have the newspaper reflected the content of terror news and sentiment intensity of fear of terror news, concerns the assumption that configured through the pain and anger are trying to expose the truth.

Anahtar Kelime:Extraordinary Situations Journalism, Media and Terrorism, Social Media as a Control Mechanism

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.