Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Atıf Sayısı 1
Görüntüleme 99
İndirme 37
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Birleştirilmiş Sınıflarda Zorunlu İngilizce Dersinin Yürütülmesine İlişkin Öğretmen Görüşleri
Yazar:  
Yıl:  
2011
Özet:

The aim of this research was to determine the teachers’ views with regard to teaching English as a foreign language in multigraded classrooms. The participants of the study consisted of ten (five females and five males) class teachers. They were all graduated from Faculty of Education. Semi-structured interview form was used as a data gathering tool in research. As a summary, when findings of this study were examined, it was seen that class teachers had difficulty in teaching English due to many factors. Among these factors, the most important was that they did not know English as well as a foreign language teacher. Insufficient time and material were also the most noted barriers to teaching in multigraded classrooms.

Anahtar Kelimeler:

Teaching English as a Foreign Language, Multigraded Classroom, Teachers’ Views

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler