Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Atıf Sayısı 17
Görüntüleme 55
İndirme 31
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Türki̇ye’de 1980 Sonrasi Para Aktarim Mekani̇zmasinda Kredi̇ Kanalinin Yeri̇
Yazar:  
Yıl:  
2006
Özet:

The credit channel has become a part of the monetary transmission mechanism which is an important part of monetary policy According to the credit view monetary policy affects the credit supply and a reduction in credit deteriorates production Additional to the limited number of studies about credit channel in Turkey this study investigates the credit channel and found no support for it after the 1980s It is found that the causality is from production to credit and thus production determines the credit amount Key Words: Credit view monetary transmission mechanism Turkey

Anahtar Kelimeler:

Kredi görüşü, para aktarım mekanizması, Türkiye

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler