Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 48
İndirme 28
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Achievement Analysis Of A Dataset Of Distance Education Samples With Apriori Algorithm
Yazar:  
Yıl:  
2017
Özet:

The purpose of this study is to analyze the academic success of distance education students using the apriori algorithm which is one of the association rule extraction algorithms in data mining. The students enrolled in Trakya University, Tunca Vocational High School (Distance Education) in 2016-2017 education year constitute the data set of the study. A questionnaire with 51 items, participation in which was on a voluntary basis, was used for the creation of the data set. On the data set, Apriori experiments were carried out separately for the attributes with course grades and the obtained rules were interpreted.

Anahtar Kelimeler:

Apriori, weka, success analysis, data mining, distance education

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler