Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
26

İNDİRME
23

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
TAVAS’TA BASIN HAYATI (1967-2012)

2013 - Ercan HAYTOĞLU -

Özet:It was the “Tavas” newspaper which was published in Tavas for the first time. The publication of newspapers, which were “Tavas News” in 1970, “Tavas Peace” in 1975, “Tavas Citizen” and “New Tavas” in 1975, demonstrates the increase in the activities of press. Other newspapers, published in Tavas, were Pamukkale” and “Tavas Albayrak” in 1989, “Kızılcabölük” in1996 “Yarangüme” in 1998. The Newspapers in Tavas were published with letterpress printing and typesetting until 2000. At the beginning of 2000s offset publication has prevailed. In the process of time, offset publication, which started as black and white, became somewhat colorful. The publication of newspaper did the duty of making people aware of all kinds of news, information and thought regarding Tavas. Apart from newspapers, journals and a bulletin were published in Tavas. Moreover, online journalism was performed. There have been 11 newspapers, 3 journals, 1 bulletin and 7 online newspapers in Tavas

Anahtar Kelime:Tavas, Yarengüme, Denizli, Newspapers of Tavas, Tavas Press.

Bu Yayına Atıf Yapanlar