Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
ATIF SAYISI
3

GÖRÜNTÜLEME
7

İNDİRME
7

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
ALGILANAN BAĞLILIK TABANLI İNSAN KAYNAKLARI SISTEMININ ALGILANAN GELIŞIM KÜLTÜRÜ VE YENILIKÇI İŞ DAVRANIŞINA ETKISI

2013 - Canan CEYLAN -

Özet:The purpose of this study is to examine the effect of perceived commitment-based human resource system on perceived developmental culture and innovative work behavior. Data of the study was gathered from 121 employees in companies that produce spare parts for the automotive industry. Data collection was carried out via a questionnaire survey. According to the findings of the study, perceived commitment-based human resource system has positive effect on perceived developmental culture. Additionally developmental culture partially mediates the relationship between perceived commitment-based human resource system and innovative work behavior.

Anahtar Kelime:Commitment-Based Human Resource System, Developmental Culture, Innovative Work Behavior, Human Capital, Management

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.