Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 41
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Kredi Kartlarının Türk Turizmine Etkisi: Bir Bakış
Yazar:  
Yıl:  
2012
Özet:

In this study, it is aimed to examine the role and importance of tourism in the development of credit cards in the world, the arrival in Turkey, its development in Turkey. In addition, by showing the yearly increase in credit card usage volume of tourists coming in Turkey, this study aims to draw attention to their importance in terms of tourism in Turkey and to help activities about it. Data was gathered from Interbank Card Center and the Banks Association of Turkey and the current situation was described after the literature review. It was found out that credit cards arrived in Turkey thanks to tourism sector, provided important contributions to the development of tourism in Turkey and has been found to still continue to provide.

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler