Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
51

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
BANKA DEĞERININ BELIRLENMESI: SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERILERI

2013 - Serra Eren SARIOĞLU,Yasemin BOZACI -

Özet:In this paper the subject of bank valuation is evaluated. The importance of the determination of the value of a bank is discussed along with the properties of the financial statements of the banks. Besides, the methods that can be used in the calculation of the bank value and the difficulties in the valuation process are evaluated in detail. In the empirical part of the paper, the value of a bank which is traded in Istanbul Stock Exchange is calculated and compared with the price of the common stock of the bank.

Anahtar Kelime:valuation,banks,Istanbul stock exchange (ISE),financial statements

Bu Yayına Atıf Yapanlar