Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
ATIF SAYISI
5

GÖRÜNTÜLEME
39

İNDİRME
24

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
PERFORMANS SISTEMINE MEDYANIN BAKIŞINI ANLAMAK: PERFORMANS KONULU SAĞLIK HABERLERI ÜZERINE BIR ARAŞTIRMA

2012 - Mine TUNÇEL,Öznur VURAN DOĞAN,Aslıhan ARDIÇ ÇOBANER -

Özet:Ministry of Health, which started in 2004 by the application of performance-based payment system, is an important part in the new public management practices in the field of health.In this study, 01 January 2010 to 31 June 2011 on the performance between the written media in the selected five newspapers solved with the method of content analysis of health news. The evaluation of the performance of the system and the system in the media buying process is examined in this evaluation.Selected Hurriyet, Zaman, Cumhuriyet, Radikal, 99 news in the newspapers have been reviewed and the results obtained within the framework of 7 major categories created charts and graphs.As a result of research based on performance on the distribution of news to newspapers, news tone (positive, negative, neutral) news source, the type of texts, the area covered by the news, articles and news to major themes of the use of visual material were evaluated. “Full Time” legislative process especially in the study selected the dates and agenda for public discussion of this bill dates. “Full Time” with some newspapers that established a link between performance system for the system performance met the negative news

Anahtar Kelime:Kitle İletişimi, Sağlık İletişimi, Kamu Yönetimi, Performans, Performans Yönetimi

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.