Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
34

İNDİRME
21

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
ÖZEL EĞITIMDE OKUL ARAŞTIRMALARI İÇIN ALTERNATIF BIR ARAŞTIRMA DESENI: DENEKLER ARASI EŞ ZAMANLI OLMAYAN ÇOKLU BAŞLAMA DÜZEYI DESENI

2019 - Mustafa Kurt - https://doi.org/10.19171/uefad.410389

Özet:Non-concurrent multiple baseline design is a variation of multiple baseline design. This design consists of a series of three or more A-B designs applied to different participants in a dependent variable. The purpose of this study is to describe the characteristics, advantages, limitations and how to apply the design. Besides it is very important for domestic area for academic researches.  

Anahtar Kelime:Single subject experimental design

Bu Yayına Atıf Yapanlar