Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
23

İNDİRME
23

SESLİ DİNLEME
3
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
AĞRI’DA KAYAK (KAYAKLI KOŞU) VE BAŞARISI

2019 - Metin Bayram,Cemil Tuğrulhan ŞAM,Hicran AKPINAR -

Özet:Sports is a phenomenon that concerns almost every person today. Skiing is known as the oldest sport in the world. Skiing, which has been developing in our country since the Republican Period, has become the focus of attention of the wider masses every day in terms of both actively dealing and watching. On the national and international level, skiers of Ağrı (ski runners) have achieved significant successes and trained very important athletes. The aim of this study is to give information about skiing and its history in Ağrı, to draw attention to the importance of Ağrı's contribution to ski sport in Turkish sports and also to offer suggestions for further training of skiing (skiing) sport in Ağrı.

Anahtar Kelime:Sports, ski, Ski march

Bu Yayına Atıf Yapanlar