Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
29

İNDİRME
31

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
ROLE OF HEALTH INDICATORS IN MAKING CHOICES FOR HEALTH TOURISM

2019 - Yasar Ozcan - https://doi.org/10.31201/ijhmt.557550

Özet:This paper explores the potential value of health indicators in making choices for health tourism among leading countries.  Unfortunately, health indicators regarding to clinical and service quality indicators and factors which may play role in patient choice of country/hospital. e.g. safety, use of clinical protocols are very scarce and are not available for majority of the leading health tourism countries. Instead, we use proxy measures to assess the specific health indicators to evaluate these countries. In conclusion the costs of treatment combined with certain indicators can be the influencers of choice for health tourism.

Anahtar Kelime:Health tourism, making choise, leading countries

Bu Yayına Atıf Yapanlar