Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 4
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Migration Of Dental Implants Into Maxillary Sinus During The Healing Period Due To Wrong Indication: Report Of 2 Cases
Yazar:  
Yıl:  
2014
Özet:

Displacement of dental implants into the maxillary sinus and related anatomic structures is a rare, but increasingly reported complication. Diagnosis of the affected structures related with maxillary sinus and determining the exact position of the dental implant are essential before the removal procedure of the migrated dental implant. After a clinical and radiological examination, an indicated procedure for every case should be decided. In this presented clinical case reports, migrated dental implants into the maxillary sinus cavity in the healing period and the management of this complication were described. Key Words: Sinus augmention, dental implants, displacement, maxillary sinus, Caldwell-Luc

Anahtar Kelimeler:

Sinus augmention, dental implants, displacement, maxillary sinus, Caldwell-Luc

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler