Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 18
İndirme 2
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
�analysis Of Road Accidents Under Mix Traffic Conditions A Case Study Of Vadodara City�
Yazar:  
Yıl:  
2021
Özet:

Road crashes are a leading cause of death and serious injuries in both developed and developing countries. This literature review has been carried out to identify the factors that are associated with the severity of road accidents worldwide, as well as the severity of accidents happening during different periods, including vehicle characteristics, crash characteristics, victim characteristics, and roadway features.An attempt is made to analyze road accidents under mix traffic conditions in details for Vadodara city. The factors like age group, time of accidents, area, type of the vehicles, type of accidents, gender etc. for the analysis purpose.

Anahtar Kelimeler:

Traffic Study, Accident Data, Road safety, Preventive measures

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler