Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
27

İNDİRME
5

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
CASE OF ACUTE PANCREATITIS: A CASE REPORT AUTHORS.

2017 - Rawan Abdul Rahim Alaeq, Muhjah Abdulhakimturdi Bukhari, Saud Zuail Alrashedi, Ghadah Abdulrahman Albalawi, Ibrahim Yahya Ahmed Alzilai, Yousef Hassan Alfaqih, Abdullah Mohammed Ali Abutaleb, Raied Eid Almalki. - https://doi.org/10.21474/IJAR01/5936

Özet:Bu çalışmanın özet bilgisi mevcut değildir.

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Benzer Makaleler
Abdessamad EL Kaoukabi, Hicham Krimou, Mohamed Menfaa, Fouad Sakit, Abdelkrim Choho.
Veten Mohamed, Elghazaly ma, Tichitty ahmed.
N. Hammoune, M. Boui, S. Belhind, S. Belaasri, A. El. Guezzar, M. Azami, M. Atmane, A. Mouhsine
Seçkin ŞENIŞIK Atatürk Eğitim,Araştırma Hastanesi, Spor Hekimliği Bölümü, İzmir 5660 4293 Öz Öz (English) Tam Metin PDF Benzer Makaleler Yazar ile İletişim Editör ile İletişim 2011, Cilt 46, Sayı 1 Önceki Sayı Sonraki Sayı Yayın Kurulu Makaleler Yazar Dizini Konu Dizini RSS Beslemesi KATEGORİLER Araştırma Makalesi Olgu Sunumu Bu eser Creative Commons Atıf,GayriTicari,Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.
Erdem Değirmenci, Zafer Orhan, Zafer Özel