Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Comparison Of Bayesian Regularized Neural Network, Random Forest Regression, Support Vector Regression and Multivariate Adaptive Regression Splines Algorithms To Predict Body Weight From Biometrical Measurements In Thalli Sheep
Yazar:  
Yıl:  
2022
Özet:

Bu çalışmanın özet bilgisi mevcut değildir.

Anahtar Kelimeler:

["Bayesian regularized neural network"," Multivariate adaptive regression splines"," Random forest regression"," Support vector regression"," Th alli sheep","Bayesian regularized neural network"," Çok değişkenli regresyon uzanımları"," Random forest regresyon"," Support vektör regresyon"," Th alli koyunu"]

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler