Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Chemical Profile Of The Volatile Compounds From Marrubium Cuneatum Banks & Sol.
2021
Yazar:  
Özet:

Marrubium cuneatum Banks & Sol. is a perennial plant belonging to the Iran-Turan phytogeographical region, which is distributed in a limited region in the Middle East (Lebanon, Syria, Palestine, Turkey, Iraq and Iran). The chemical composition of the essential oil of Marrubium cuneatum Banks & Sol. (Lamiaceae) from Turkey was characterized. Hydro-distilled essential oil was analysed simultaneously by gas chromatography (GC) and gas chromatography-mass spectrometry (GC/MS), respectively. A total of 75 components representing 94.7% of the oil were determined linaool (29.7%), caryophyllene oxide (9.8%), and β-caryophyllene (9.0%) were identified as the major compounds, to the best of our knowledge for the first time from Turkey.

Anahtar Kelimeler:

Null
2021
Yazar:  
Özet:

null

0
2021
Yazar:  

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler