Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME 29
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Multilayered Implantable Antenna Design For Biotelemetry Communication
Yazar:  
Yıl:  
2018
Özet:

In this paper, a multilayered implantable antenna for MICS band biotelemetry applications is introduced. The proposed antenna has a fairly compact design with three layers. The primary radiator of the antenna consists of split-ring elements providing miniaturization. The antenna exhibits uniform radiation pattern for both E and H-plane and acceptable gain performance at desired frequency band. Analysis and design of the antenna was carried out using CST Microwave Studio and the results were validated by means of ANSYS HFSS simulator.

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler