Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
52

İNDİRME
6

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
ON A SUBSPACE TRAINING METHOD FOR DISPERSIVE DS-CDMA CHANNELS

2017 - Ahmet Rizaner -

Özet:A subspace training method has been proposed for dispersive direct-sequence code division multiple access (DS-CDMA) channels. Its performance was compared to a matched filter receiver. We think that it is not quite fair to compare a minimum mean square error (MMSE) based receiver to a matched filter receiver. For this reason, we further investigate the method demonstrating that its performance significantly falls short of the true MMSE receiver and that it suffers from error floor. We also illustrate that any attempt to fill the gap significantly increases the system complexity and drops the efficiency of the transmission, which were originally mentioned as the advantages of the proposed method.

Anahtar Kelime:CDMA,Multipath Channel,Channel Estimation

Bu Yayına Atıf Yapanlar