Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 1
Analysis Of Mortality In Covid 19 Patients -a Study In A District Covid Hospital In Andhra Pradesh During The First Wave
2022
Yazar:  
Özet:

Introduction: Coronavirus disease 2019 (Covid-19) is caused by severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2).Although majority of infected patients suffer from a mild form of illness and recover, a portion of patients suffer from severe disease and may eventually succumb to the illness. It has been found that risk factors like hypertension, diabetes mellitus, cardiovascular disease, cancer, COPD, asthma, chronic kidney disease, chronic liver disease ,pneumonia, obesity, and smoking were responsible for the development of the severe disease or death.Studying the common factors in patients who had mortality due to COVID 19 may help in identifying avoidable risk factors and in identifying high risk patients.

Anahtar Kelimeler:

Null
2022
Yazar:  
Özet:

null

0
2022
Yazar:  

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler