Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 30
 İndirme 5
Food Safety Management In Light Of Pandemic Covid-19for Medium Care Positive Cases Unit(mcu)at 57357cche
2021
Yazar:  
Özet:

COVID-19 is a new strain of coronavirus to which humans have not got immunity. It originated in China and has quickly spread around the world.It is a disease caused by an infection by SARS-CoV-2 virus, first identified in the city of Wuhan, in Chinas Hubei province in December 2019. COVID-19 was previously known as 2019 Novel Coronavirus (2019-nCoV) respiratory disease before the World Health Organization (WHO) declared the official name as COVID-19 in February 2020. Like the other coronaviruses, the SARS-CoV-2 virus primarily causes respiratory tract infections, and the severity of the COVID-19 disease can range from mild to fatal.

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler