Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 2
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Sarscov2 Patogenezi ve İmmün Yanıt
Yazar:  
Yıl:  
2020
Özet:

The agent responsible for the epidemic that first appeared in Wuhan, China, in December 2019 was detected to be the new coronavirus (2019-nCoV). Later, the virus that caused respiratory tract infection was discovered to be a member of the beta-coronavirus family, it was named as severe acute respiratory syndrome-CoV2 (SARS-CoV 2), and the disease it caused was called CoV infection disease-19 (COVID-19). The epidemic started in China, spread rapidly first to East Asian countries, then Europe and America, affected the whole world, and was declared a pandemic by the World Health Organization. This review presents an overview of SARS-CoV2 and aims to examine its intracellular pathogenesis and host immune responses.

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler