Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 14
 Görüntüleme 80
 İndirme 43
Genel Kolluk Özel Güvenlik İlişkisi
2013
Dergi:  
Electronic Journal Of Occupational Improvement And Research
Yazar:  
Özet:

Abstract enLaw No. 1 of 5188 Article on Private Security Services : "The purpose of this Law, public safety, the complementary nature thatdetermine the principles and procedures regarding the fulfillment of private security services" is called. As is understood from thisstarting material private security personnel working in private security services, the purpose of the underlying asset, public safety duties and responsibilities in the field of complementary, supplementary, and helping to fulfill the task. Indeed, the general law enforcement and private security personnel, if required by law, but not always obliged to act together. General duties and powers of law enforcement agencies and private security officers is main objective of this study is to compare terms.In this context, how the security services organized as a priority issue in Turkey is mentioned, the general law enforcement agencies, the police, the gendarmerie and the coast security services and areas of responsibility of these organizations are discussed. Later on, other than public security law enforcement and private security agencies assist law enforcement issues by enforcement duties, powers, responsibilities regions are the similarities and differences. In addition to general law of security personnel and supervisory duties and powers of the topic discussed. The study ended security

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler


Electronic Journal Of Occupational Improvement And Research

Alan :   Eğitim Bilimleri; Filoloji; İlahiyat; Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Ulusal

Metrikler
Makale : 667
Atıf : 2.480
© 2015-2024 Sobiad Atıf Dizini