Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 23
 Görüntüleme 51
 İndirme 16
Marka İtibarını Korumada Şikâyet Takibi: Çevrimiçi Seyahat 2.0 Bilgi Kanallarında Bir Uygulama
2014
Dergi:  
İnternet Uygulamaları ve Yönetimi Dergisi
Yazar:  
Özet:

Customers who are being conscious and not afraid of questioning, with the rapid development of communications and technology-based processes, enter into the process of transmitting their complaints through the customers as well as transmitting to the business. Increasing and spreading of online travel channels in the tourism industry, tourists could transmit their holiday and travel experiences with advice or complaint centered to other customers. Considering this situation, as a source of 2.04 travel information on the tripadvisor.com an example of accommodation business which was on the top scoring list was held in the context of protecting the brand reputation and the complaints were subjected to content analysis and analyzed. As a result of the search, the others tourists’ rude behaviors/noise, the physical environment of the hotel and communicate shortage with staff due to lack of foreign languages have emerged as the most being complained themed issues. Furthermore, during the content analyses it was determined that customers use the negative loaded words while expressing their holiday experience, don’t advice the example hotel and advice another hotel in the context of the complaint behaviors.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler
İnternet Uygulamaları ve Yönetimi Dergisi

Alan :   Eğitim Bilimleri; Mühendislik; Sağlık Bilimleri; Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 143
Atıf : 635
© 2015-2024 Sobiad Atıf Dizini