Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
ATIF SAYISI
2

GÖRÜNTÜLEME
39

İNDİRME
10

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
MULTIPLICATIVE ORDER CONVERGENCE IN $F$-ALGEBRAS

2020 - Abdullah AYDIN - https://doi.org/10.15672/hujms.512073

Özet:A net $(x_\alpha)$ in an $f$-algebra $E$ is said to be multiplicative order convergent to $x\in E$ if $\left|x_\alpha-x\right|u\oc 0$ for all $u\in E_+$. In this paper, we introduce the notions $mo$-convergence, $mo$-Cauchy, $mo$-complete, $mo$-continuous and $mo$-KB-space. Moreover, we study the basic properties of these notions.

Anahtar Kelime:$mo$-convergence, $f$-algebra, $mo$-KB-space

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.