Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
ATIF SAYISI
2

GÖRÜNTÜLEME
26

İNDİRME
14

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
KONUM TABANLI MOBIL SWARM UYGULAMASI ÜZERINDEN PAYLAŞIM MOTIVASYONLARININ İNCELENMESI

2017 - B. Zafer ERDOĞAN, F. Zeynep ÖZATA, Semra DOĞAN, Hasan Alp ŞAŞMAZ -

Özet:B. Zafer ERDOĞAN, F. Zeynep ÖZATA, Semra DOĞAN & Hasan Alp ŞAŞMAZ Konum Tabanlı Mobil Swarm Uygulaması Üzerinden Paylaşım Motivasyonlarının İncelenmesi

Anahtar Kelime:Konum tabanlı mobil uygulamalar, Kullanımlar ve doyumlar yaklaşımı, Sosyal medya, Swarm, Kümeleme Analizi, Diskriminant Analizi

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.